Catering

Oferta cateringu FINGERFOOD

MODRY to przygoda kulinarna po śląskiej kuchni, którą dzielnie realizuje od kilku już lat. To sentyment do śląskiej tradycji, miłość do natury i prostoty, ale przede wszystkim radość z dzielenia się z innymi, która może zagościć w twoim domu, biurze czy gdzie tylko sobie­ wymarzysz.

Maszkety

Moje receptury i smaki wywodzą się z tradycyjnej śląskiej kuchni, ale przeniesione są do współczesności. Przemierzyłem okolice, by znaleźć najlepsze ziemniaki z gospodarstwa w Turzy Śląskiej, czy pieczywo, które wypieka rodzinna piekarnia Koczor z Wodzisławia Śląskiego. Poznałem wystawców z katowickiego BIOBAZARU, by zbierać z ich stoisk naturalne produkty, aż w końcu odkryłem magię zaklętą w słoikach Agnieszki z NIEBO W GĘBIE, która dopełnia te wszystkie dobroci. Bo wszystko co dobre znajduje się na śląskiej ziemi!

To oferta całoroczna­, ale śmiało zapytaj o sezonowe propozycje, z tym co aktualnie najświeższe na straganie. Nie krępuj się również zapytać o zmiany, czy własne pomysły, na pewno coś razem wykombinujemy!

Na słono

Oferta świąteczna

Ważne info

  • Do każdego zamówienia doliczany jest koszt dostawy w wysokości 50 zł.
  • Przy każdym zamówieniu podpisujemy umowę dla wspólnego bezpieczeństwa.
  • Przy zamówieniu samych przekąsek, będą one zaserwowane w jednorazowych, ekologicznych naczyniach, zaś przy opcji z dodatkowym wypożyczeniem stołu, będą podane w szklanych słoiczkach podlegających zwrotowi.
  • Możesz zamówić same przystawki dostarczone w kartonowym, ekologicznym pudełku lub z opcją podania ich na paterach, czy kompletnych stołach, których ofertę znajdziesz poniżej.

Dekoracje stołów

Każde przyjęcie zasługuje na zacną oprawę, dlatego MODRY zajmuje się i tym aspektem. Przekąski mogą zostać podane na jednym z 4 stołów udekorowanych w konkretnym stylu.

Ale zdradzę Ci w sekrecie, że ŚLĄSKI robi największą furorę!

Możesz wypożyczyć taki stół za 300 zł, zaś do zamówienia powyżej 1500 zł, otrzymasz tę usługę GRATIS!

ŚLĄSKI

ELEGANCKI

RUSTYKALNY

LOFTOWY

Istnieje również możliwość przygotowania warsztatów, pokazu kulinarnego dla twoich­­ przyjaciół czy pracowników, bo dotrę zarówno do domu, jak i biura. Pisz śmiało!

Aby się ze mną skontaktować, możesz skorzystać z formularza poniżej lub zadzwonić, czy napisać maila.

modryblogkontakt@gmail.com
tel. 570 810 392